DDD Bydgoszcz
Montaż

Montaż

 

Przy zakupie paneli podłogowych, podłóg drewnianych i drzwi oferujemy Państwu usługę montażu, który realizowany jest przez autoryzowane ekipy montażowe współpracujące ze sklepami DDD. Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów.

Przy zakupie produktów z usługą montażu obowiązuje 8% stawka podatku VAT zarówno na samą usługę jak i na zakupiony towar.

Cena montażu jest ustalana przez sklep indywidualnie z każdym klientem na podstawie przeprowadzonego wcześniej pomiaru pomieszczenia, w którym mają zostać zamontowane panele, bądź podłogi drewniane (w przypadku drzwi dokonujemy dokładnego pomiaru otworu drzwiowego).

W przypadku zamówień produktów z usługą montażu przez Internet prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza „Zapytaj o montaż” w celu ustalenia szczegółów takiego zakupu.

 

informacje
urzadz_swoj_dom
zapytaj_specjaliste
wspolpraca
bydgoszcz.ddd.com.pl/aktualnosci
bydgoszcz.ddd.com.pl/promocje
bydgoszcz.ddd.com.pl/inspiracje
bydgoszcz.ddd.com.pl/zakladka/5
bydgoszcz.ddd.com.pl/kontakt/2
bydgoszcz.ddd.com.pl/informacje
bydgoszcz.ddd.com.pl/realizacje
plus.google.com/107047701083475860824#107047701083475860824/posts
close

Uwaga: Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk.

Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności